RADO 60.YIL SAATİ


world-news

10.10.2022      Saat                     


 Bu sefer Rado'nun imza malzemelerinden bir diğeri ön planda: Ceramos™. Bu eşsiz parça, İsviçreli tasarımcı Alfredo Häberli ile iş birliği sonucunda tasarlandı.

Amaç, altmışıncı yıldönümünü kutlamak için ince ama dikkate değer değişikliklerle modeli yeniden tasarlamak; önceki modelin güçlü kişiliğini korumak ve aynı zamanda en iyi ve en son yenilikleri eklemek.Uyumlu, monokrom paslanmaz çelik bir kasanın üzerine yerleştirilmiş, parlak açılara ve ayrıntılara sahip, radyal fırçalanmış Ceramos™ ile çerçevelenen saat, ilk versiyonundan bu yana geçen altmış yılı simgeleyen altıgen fasetli bir safir kristale de sahip. Kasa ve kadranda tek tondan oluşan bir renk şeması kullanılırken, ibreler ve saat işaretleri Super-LumiNova® dokunuşuyla renklendirilmiş. İçeride, 80 saatlik güç rezervine sahip Rado R764 otomatik mekanizma, güvenilir ve hassas bir zaman işleyişi sağlar. Saat 38 mm çapında ve 100 metreye kadar su geçirmezdir. Güvenilirlik, kalıcı güzellik ve sonsuz kullanım zevki düşünülerek tasarlanmış.

Bu özel üretim saat, paslanmaz çelik örgü “Milanese” bileziği ve alacalı gri tekstil kayışı içeren şık, gri bir kese içinde teslim edilir: EasyClip sistemi, farklı bir görünüm için zahmetsiz ve hızlı bir değişim sağlıyor.