MİKRO MOZAİĞİN EN USTA İSMİ SİCİS’DEN YENİ MODELLER


world-news

11.05.2022      Mücevher                     


 İtalya’nın mikromozaik konusunda ünlü markası Sicis Jewels, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki son etkinliklerinden sadece bir ay sonra Körfez'de farklı bir etkinlik için hazırlanıyor. Katar'da sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan Doha Jewellery & Watches Fuarı'na Alfardan Jewellery kısmı içinde yer alacak.

Markanın meraklılar ve profesyoneller, mikromozaik ve değerli taşlardan oluşturulan başyapıtlarıyla ünlü İtalyan markasının en son kreasyonlarını görme ve takma fırsatı bulacaklar.Sicis Jewels koleksiyonlarının gözde konularından biri olan rengarenk birçok kelebek Doha'da görücüye çıkacak. Son derece gerçekçi süslemelerle, zengin detaylara sahip, farklı renkte safir ve beyaz pırlanta ile karakterize edilen yüzükler tasarımlarından bazıları.
Yine yepyeni Ribbon koleksiyonu, ünlü Degas dansçılarının elbiselerinden ilham alan fiyonk şeklindeki yüzük ve kolyeler. Her parçanın ortasında farklı renkte sekizgen basamaklı kesim değerli taş bulunuyor.Yeniliklerin yanı sıra, patilerinin arasında imparatorluk topazını tutan mikromozaik kıymıklar ve safirlerle kaplı mükemmel bir jaguarı betimleyen görkemli Damisa kolye gibi markanın ikonik parçalarıda olacak. Rafine yeşil tüyleri Amazon yağmur ormanlarının renklerini hatırlatan Quetzal seti. Her biri, görkemli mikromozaik altlığı ile veya altlıksız takılabilen olağanüstü karat ağırlığına sahip merkezi değerli taş ile karakterize edilen Tesserae yüzük koleksiyonu.Mikro mozaiği saatlerde de başarı ile uygulayan Sicis erkek saatleri de koleksiyonları ile etkinlik süresince görücüye çıkacak.