JULIANNE MOORE'A KIRMIZI HALIDA BULGARI EŞLİK ETTİ


world-news

19.05.2022      Mücevher                     


 Akademi Ödüllü aktris Julianne Moore dünya çapında bir prömiyer olarak, bu akşamki 75. Yıllık Cannes Film Festivali açılış töreninde “Final”in gösterimi için özel bir “Bulgari Eden The Garden of Wonders” kolye ve yüzük taktı. “Kes”, Michel HAZANAVICIUS tarafından yönetildi. Muhteşem zümrütten ilham alan bu yeni Bulgari High Mücevher koleksiyonu, Maison'un zarif değerli taşla uzun süredir devam eden yakınlığına çarpıcı bir övgü niteliğindedir ve ebedi ihtişama bir övgüyü temsil eden, şimdiye kadar gün ışığına çıkarılan en olağanüstü doğa harikalarından bazılarına sahiptir. Koleksiyon Haziran 2022'de piyasaya sürülecek.Bu özel günde Julianne Moore, “Paris'e Övgü” adlı bir kolye taktı (sap 268225). İmparatorluk görkeminin ve zengin tarihin Ebedi Şehri Roma'dan anıtsal güzelliği ve göz kamaştırıcı sanat mirasıyla tanınan Işık Şehri Paris'e bir saygı duruşu. Romalı Yüksek Kuyumcu Bulgari, bu saygıyı ancak 1960'larda Dolce Vita döneminden bu yana en değerli taşı olan Zümrüt aracılığıyla sunabilirdi. Paris'e Övgü, bu nedenle, dünyanın en inanılmaz şehirlerinden ikisi arasındaki yoğun bağın ve onların sonsuz ihtişamının kutlanmasıdır.
Paris'e Övgü kolyesinin kalbinde, 35,53 karatlık harika bir Kolombiyalı kabaşon kesim zümrüt oturuyor. 1 oval zümrüt (Kolombiya - 35,53 ct), 6 armut elmas (6,08 ct), 46 armut elmas (D47 ct), 461 devetüyü zümrüt (26,63 ct), 317 fantezi ile platin Yüksek Mücevher kolye elmaslar (14,11 ct) ve pavé set elmaslar (14,76 ct).Stilini tamamlamak için, döşeme pırlantaları ve 1 antika yastık zümrüt (sap 269141) ile muhteşem uyumlu beyaz altın bir yüzük taktı. 1 antika yastık zümrüt (Kolombiya 11,38 ct), 10 süslü pırlanta (0,85 ct) ve pavé set elmas (2,01 ct) ile platin Yüksek Mücevher yüzük
Roma tanrıçası Venüs'ün yanı sıra efsanevi Kleopatra'nın da değer verdiği, doğanın doğuşuyla ilişkili değerli bir taş olan zümrüt, Bulgari'nin Yüksek Mücevher kreasyonlarında her zaman özel bir yere sahipti. Eden, Zümrütlerin Bulgari'nin favorisi olduğu, Doğanın sınırsız armağanlarının bir kutlamasıdır: Eden, diğer şeylerin yanı sıra, Zümrütlere Övgüdür.