HENRY POOLE & CO İLE EVERRATI ORTAKLIĞI


world-news

17.06.2022      Otomobil   |   Yaşam                     


 Everrati'nin yenilenen arazi aracı – Land Rover Series IIA endüstrisinden birçok ikonik araçla Henry Poole & Co'nun Savile Row'daki mağazasının dışında sergilendi. Prestijli caddede yer alan en yeni hiper arabalar oldukça ilgi gördü.

Lider teknoloji şirketi Everrati Automotive Limited (Everrati), bugün, Savile Row'un en eski ve en iyi ısmarlama terzilerinden biri olan Henry Poole & Co ile işbirlikteliği yaparak 'Concours on Savile Row' etkinliği için yeni bir ortaklık duyurdu. Böylece hem otomotiv hem de terzilik endüstrilerinin zirvedeki liderleri buluşmuş oldu.İki gün boyunca katılımcılar, Everrati'nin Land Rover Series IIA'sını deneyimleyebildi ve her bir marka hakkında daha fazlasını keşfetmek için Henry Poole & Co'nun 15 Savile Row'daki mağazasını ziyaret ettiler.

Everrati ve Henry Poole & Co, seçici küresel müşteriler için ısmarlama ürünler sunan paralel bir strateji paylaşıyor.

1806'dan bu yana 200 yılı aşkın bir süredir Henry Poole & Co, Poole ailesinin sayısız nesli tarafından yapılan el yapımı takım elbise ve gömleklerde uzmanlaşarak İngiliz terziliğinin temel taşı olarak bir konum oluşturdular. Everrati gibi, Henry Poole & Co da en son teknolojiyle kaynaşmış lüks işçilik arayan dünya çapında sadık bir müşteri tabanına sahip.Everrati'nin Land Rover Serisi IIA, gerçek bir İngiliz ikonuna dayanmakta ve şirketin dünya lideri OEM'lerden sektör uzmanlarından oluşan uzman ekibi ile tamamıyla şirket içerisinde gelilştirildi. Off-roader'ın 60 kWh pil takımı 150 hp güç çıkışına ve 300 Nm torka sahip olup, 150 mile kadar gerçek sıfır emisyon aralığı ile birleştiğinde otomobilin orijinal karakteri daha da güçlü hale geliyor.

Henry Poole & Co tarafından el yapımı ısmarlama giysilere paralel olarak, Everatti'nin Series IIA'sı müşterilerin benzersiz stilini yansıtmak için son derece özel bir marka. sağlıyor.

Everrati Automotive Limited Kurucusu ve CEO'su Justin Lunny şunları söyledi: "Londra'nın kalbinde, dünyanın en iyilerini bir araya getirecek bu eşsiz etkinlik için Henry Poole & Co ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Henry Poole & Co'ya uzun yıllardır hayranım ve terziliklerinin eşsiz kalitesini kişisel olarak doğrulayabilirim, bu yüzden yarattıkları konusunda gerçekten tutkulu olan çok yetenekli bir zanaatkar grubuyla işbirliği yapmak heyecan verici. Elektrikli Land Rover Serisi IIA modelimiz, 21. yüzyıl için son derece özelleştirilebilir, sıfır emisyonlu araçlar yaratma konusundaki şirket içi yeteneklerimizi sergileme konusunda etkinlik mükemmel bir tamamlayıcı oldu.”

Henry Poole & Co'nun Genel Müdürü Simon Cundey şunları söyledi: “Zanaatkar terzilik sanatı, zamansız kreasyonlara gelecek yıllar için konfor ve kalite sağlıyor. Tamamen doğal kumaşlar ve süslemeler kullandığımız için çok yönlü sürdürülebilirlik sağlanabiliyor.