BULGARI VE LORENZO VIOTTI İŞ BİRLİKTELİĞİ


world-news

18.12.2022      Saat                     


 Bulgari, 2022 yılının “Unexpected Wonders” adlı yeni saat kampanyasını duyurdu. Romalı saat markasını global saat elçisi Lorenzo Viotti, İtalya’nın başkentinde çekilen ve ikonik Octo saatlerin rol aldığı kampanyanın yüzü oldu.Bir süre önce Hollanda Filarmoni Orkestrası’nın baş şefliğine atanan Viotti, bu yılın başlarında Bulgari ailesine katılarak erkek saat serisinin ve parfüm koleksiyonunun global yüzü oldu. 1990 yılında Lozan’da bir İtalyan ailesine doğan Fransız-İsviçreli şef, Bulgari’nin sürekli mükemmellik arayışını ve miras tutkusu ile yeni çığırlar açma arzusu arasındaki benzersiz dengeyi mükemmel bir şekilde yansıtıyor.Lorenzo Viotti
, “Bulgari ailesinin bir parçası olmak ve ‘Unexpected Wonders’ kampanyasında rol almak beni çok heyecanlandırıyor. Bulgari için sonsuz bir ilham kaynağı olan ve daima büyüleyen Roma’da çekilen kampanya, bana markayı ve mirasını daha detaylı olarak keşfetme fırsatı verdi. Mucizelere inanıyorum. Roma’ya bakıp tarihin ve insan dehasının gücünü hissetmek çok etkileyici bir deneyim oldu. Bulgari, yaratıcılığı ve sıra dışı yaklaşımı ama en önemlisi dünyaya yansıttığı değerleriyle müthiş bir şirket ve marka” diye konuştu.

Viotti’nin elleri ve mimikleriyle müziği yönetme yeteneğinden ilham alan “Unexpected Wonders” kampanyası, kendi senfonimizi yazarak zamanımıza yön ve şekil vermeye davet ediyor. Ünlü şef, güçlü ve zarif görsellerde Bulgari’nin efsanevi Octo Finissimo serisinin en ikonik saatlerinden ikisini kullanıyor. Çağdaş lüks saatçiliğin sınırlarını yeniden tanımlayan Octo Finissimo serisinde karizmatik, zamansız ve modern duruşlu ekstra ince parçalar sunuluyor.