EIZA GONZALEZ BVLGARI İLE IŞILDIYOR


world-news

29.10.2022      Mücevher                     


 
Photo Credits: BFA, Owen Kolasinski

Bvlgari marka elçisi ve aktris Eiza Gonzalez, Güney Kaliforniya Rancho Santa Fe Resort'ta gerçekleşen Eden the Garden of Wonders Yüksek Mücevher Galasında yer aldı. Değerli konukların, sınırsız yaratıcılığın olağanüstü dünyasını keşfetmeye davet edildiği gecede büyüleyici koleksiyonlar sergilendi.

Gecede ışıldayan Eiza Gonzalez, yakutlu platin bir kolye tercih etti ve yine platin yüzük, beyaz altın, yakuttanoluşan yüksek mücevher küpelerle eşleştirdi. Görünümü tamamlamak için aktris, markanın ikonunu olan beyaz altın ve pırlantalı Serpenti Mücevher saatini taktı.



Yüksek mücevherciliğin güzel örneklerinden biri olan platin kolye; bir adet armut kesim, 64 adet köşeli kesim yakut, 124 özel kesim ve pave pırlantalardan oluşuyor.



Beyaz altın küpeler; iki oval parlak spinele sahip. 12 adet armut ve 4 adet parlak kesim, pave pırlanta setinden oluşuyor.



Serpenti Mücevher Saati 18 k beyaz kasasına parlak kesim pırlantalar ile bezeli spiral bileziği eşlik ediyor.


Yüksek mücevherciliğin seçkin bir örneği olarak büyüleyici platin yüzük; 1 adet markiz kesme pırlantalı ve 40 adet step kesim yakut, 34 step pırlanta ile ışıldıyor.